TÜRKİYE’DE BBL POPO ESTETİĞİ - Dr. Yavuz Özsular

TÜRKİYE’DE BBL POPO ESTETİĞİ

Brezilyalı kadınlar kalkık, yuvarlak, dolgun ve kıvrımlı popo yapıları ile bilinirler. Irksal özellik olarak popo yapılarının güzel olması, hastaların bu popo yapısında ameliyat istemesi tüm dünyada bir akım yaratmış ve BBL popo estetiği ortaya çıkmıştır. 

BBL olarak bilinen Brezilyan popo estetiği Türkiye’de sıklıkla yapılan ameliyatların başında gelmektedir. Bu yazımızda size BBL estetiği nedir? Türkiye’de BBL estetiği? BBL yöntemleri ve fiyatları ne kadar? Biraz bunlardan bahsetmek istiyorum.

Brezilyan popo estetiği olarak bilinen BBL vücudumuzdaki, özellikle sırt popo basenler ve karındaki yağların liposuction ile alınıp vücut dışına alınması ve filtrelerden geçirilerek popoyu tekrar şekillendirmesi için kullanılmasıdır. 

Türkiye’de özellikle İstanbul’da BBL popo estetiği sıklıkla yapılan operasyonlardan biridir. Hastalarımız’ın BBL için İstanbul’da 5-7 gün kalması yeterli olmaktadır. Sonrasında ülkelerine dönebilir, işe başlayabilir, günlük hayatlarına devam edebilirler. Ameliyat sonrası 6 hafta popo yastığı ve korse kullanılması gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Hastalarımız Türkiye’de kaldıkları süre boyunca rahatlıkla gezip alışveriş yapabilirler. İstanbul’un keyfini çıkarabilirler. 

Türkiye’de BBL popo estetiği fiyatları Euro ve dolar kurundan dolayı diğer ülkelere oranla daha ekonomiktir. Ve BBL yapılırken vücuttan bir miktar yağ alındığı için aynı zamanda fazla yağlar da vücuttan uzaklaştırılmış oluyor. 

error: İçerik korunmaktadır !!