J PLAZMA ÖNCESİ VE SONRASI - Dr. Yavuz Özsular

J PLAZMA ÖNCESİ VE SONRASI

J PLAZMA ÖNCESİ VE SONRASI

Eğer j plazma için uygun hastaysanız ve uygulamanız doğru bir şekilde yapıldıysa, j uygulamasından önce ve sonrasında dokunularak hissedilen, gözle ayırt edilebilen bir fark olacaktır.

J plazma öncesi ve sonrasında oluşacak farkı belirleyen faktörlere değinecek olursak;

Bu uygulama için uygun ve ideal hasta olmanız,

J plazmanın yeterli sürede, doğru derinlikte ve doğru şekilde uygulanması,

Yaşınız,

Düzenli spor ve beslenme alışkanlığınız,

Neden cildinizde gevşeklik olduğu,

Genetik yapınız,

Cilt altı bağ dokularınızın miktarı ve gücü,

Cilt elastikiyetiniz ve cilt kaliteniz.

Bazı değişkenler bizim elimizde olmakla birlikte, bazı değişkenler sizin imkan ve çabalarınızdır. Genetik faktörler ise şu an müdahale edemediğimiz en büyük faktörlerden biridir.

J plazma öncesi sonrası arasında iyi bir fark görmek için biz elimizden geleni yapıyoruz.  Sizin de çabalarınız (spor, diyet, bölgesel egzersiz) ile mümkün olan en iyi sonuca ulaşılabilmektedir.

J PLAZMA ÖNCESİ SONRASI VÜCUDUNUZDA NASIL FARKLAR OLUŞUR?

Operasyondan hemen sonra ilk birkaç hafta şişkinlik ve gaz olmakla birlikte sıkılaşmanın ilk etkilerini görebilirsiniz. İlk 4-6 hafta korsenizi düzenli kullanıyor olacağınız için sıkılaşma etkisini her an takip edemeyebilirsiniz. Ancak kullandığınız korsenin sıkılığı da j plazma uygulamanızın sonucunu olumlu yönde destekleyecektir. Ödem ve cilt altı gazın azalması ile j plazmanın etkisi ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sıkılaşma ilk 6 ay artarak devam edecektir. İlk 6 ay sıkılaşma devam edeceği için, operasyon sonrasına dair net bir fikir sahibi olmak için 6 ay geçmesini beklemeliyiz.

J plazma öncesi ve sonrası sonucu hakkında yorum yapabilmek için 6 ay beklemek gerekmektedir.

6 ay geçtikten yani nihai sonuca ulaştıktan sonra, j plazma sonucunuz vücudunuzun yaşlanma sürecine dahil olarak kalıcıdır. Yani j plazma sonucunuz kalıcıdır diyebiliriz, doktorunuzun tavsiyelerine uymanız halinde etkisinin kısa sürede geçmesini ve eski halinize dönmenizi beklemiyoruz. Fakat tüm vücudumuzun yaş aldığını ve yavaşça yaşlandığını da eklemek de fayda var.

error: İçerik korunmaktadır !!